Ocak Arkası Koruyucu

Cam ocak arkası koruyucu ürünlerimiz, ocaklarınızın arkasındaki yağ tutma problemini ortadan kaldırmak için üretilmiştir. Derz temizliği yapmaya gerek bırakmaz. Gözeneksiz bir yüzeye sahip olan ürünlerimizin temizliği de son derece pratiktir. Nemli bezle kolaylıkla temizlenebilme özelliğine sahiptir. Cam koruyucu camlarımız hijyenik ve antibakteriyeldir

Ocak koruyucularımız 4mm temperli camdan üretilmiştir. Kırılmaya ve ısıya karşı dayanıklıdır.

Modaya uygun tasarımlara sahip olan sıçrama koruması, su sıçramalarına ve yağ lekelerine karşı pratik bir mutfak yardımcısı olmasının yanı sıra mutfağınıza modern bir dokunuş katar. Şık sıçrama koruması ile mutfağınız için davetkar bir atmosfer yaratır.

Duvara montajı son derece basit olan bu şık ürün ile farklı yenilikçi iç dekorasyon çözümü sunulmaktadır. Cam ocak arkası koruyu ürün ile birlikte göndermiş olduğumuz çift taraflı bant sayesinde ürünü ocağınızın arkasındaki duvara kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yapıştırılacak yüzey düz değil ise ayna silikonu kullanmanız tavsiye edilir.

Yüksek teknoloji UV baskı sistemi ile gerçeğe en yakın görüntü kalitesinde ürünler ortaya çıkarıyoruz. Yine de çeşitli ekran ayarlarından ötürü küçük farklılıklar olabilir.

Bize Yazın