Cam Tablo

Dekoratif desenlerin organik ve canlı renkler kullanılarak, camın parlak yüzeyine uygulanmasıyla elde edilen cam tablolar, mekanları görsel anlamda zenginleştirip ortama değer katar. Genelde 4 ve 6 mm kalınlıkta olan ve istenilen ebatta çalışılabilen bu dekoratif cam tablolar, duvara veya arzu edilen diğer düz yüzeylere işlenir.

Dekoratif cam duvar tabloları, canlı renkleri ve parlak yüzeyleriyle iş yerlerinde de dekorasyon öğesi olarak ön plana çıkıyor. Ofislerde ve toplantı odalarında kurumun kimliğini yansıtmada önemli bir katkı sağlıyor. Eğlence yerleri, restoranlar, kafeler, otel ve spa gibi dekorasyonun çok önemli olduğu mekanlara özgün bir şıklık katıyor.

Dekoratif duvar tablolarında baskılar temperlenmiş camlara da uygulanrak, camların kırılmaya karşı dayanıklılığı üst seviyeye çıkartılmış olur. Böylece her yerde güvenle kullanılabilir. Bununla birlikte, kullanılan ekstra şeffaf camlarla, camın geçirgenliği (transparanlığı) artırılıp; baskıda kullanılan renklerin canlılığı tam anlamıyla yansıtılmış olur.

Basılmasını istediğiniz fotoğrafı / fotoğrafları kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bize Yazın