image

Cam Kesim Tablası

Cam kesme tahtaları, kesme tahtaları arasında en sağlıklı olanlardır. Altında bulunan silikon ayaklar sayesinde zemine temas etmez böylece son derece hijyenik bir doğrama veya sunum yapabilirsiniz. Estetik ve zarif bir duruşa sahip olan cam kesme tahtaları yemek sunumu için de kullanılabilir.

4 mm temperli camdan üretilen cam kesme tablaları ısıya ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. Yüzeyleri diğer kesme tahtaları gibi aşınmaz, ahşap kesme tablaları gibi zamanlar çatlama ve kırılma yapmaz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz cam kesme tablaları sizin için diğer tüm seçeneklerden daha ekonomiktir. Temperli camdan üretilmiş olan tablanızı tencere, tava ve çaydanlık gibi sıcak tabanlı gereçlerinizin altında da güvenle kullanabileceksiniz.

Cam kesme tahtaları, plastik kesme tahtalarındaki kanserojen etkiye sahip olmadığı gibi, ahşap kesme tahtalarının aralarında barındırdığı kalıntılardan da uzaktır. Sıradan görünümlü ve çok fazla bakteri barındırma eğilimi olan ahşap kesme tahtalarına göre hayli yüksek bakteri direnci ile daha hijyeniktir. Cam kesme tahtanızın üzerinde Soğan, Sarımsak, Balık vb. yiyecekleri doğrarken ahşap kesme tahtaların yüzeyinde oluşan yiyecek kokusu; cam kesme tablası ürünlerinde oluşmaz

Yüksek teknoloji UV baskı sistemi ile gerçeğe en yakın görüntü kalitesinde ürünler ortaya çıkarıyoruz. Yine de çeşitli ekran ayarlarından ötürü küçük farklılıklar olabilir.

<
Bize Yazın