image

3D Baskı Gergi Tavan

Baskılı gergi tavan ürünlerinin enerjisini evlerinize de taşımak mümkün! Güneş ışıklarının yemyeşil ağaç yapraklarından süzülen görüntüsünü çalışma odanızın tavanına taşıyarak daha verimli bir ortam yaratabilirsiniz. Salonunuzun ise; konseptine uyacak renk tonu ve desenlerden oluşan baskı motifi ile misafirlerinizle vakit geçirdiğiniz yaşam alanınız artık daha keyifli bir hale dönüştürebilir ya da odak noktası olan duvarınızdaki uygulayacağınız akvaryum baskılı gergi ürünleri ile kendinizi suyun atındaki büyülü dünyada hissedebilirsiniz.

Saf ve temizliğin sembolü beyaz lake gergi tavan ürünleri ile oturma odanızda yapacağınız uygulama sayesinde mekânınızdaki derinlik hissini arttırırken, isteğiniz zaman tavan ve duvarlarınızda yapacağınız aydınlatma oyunları ile bambaşka etkiler yaratabilirsiniz.

İsterseniz aseletin simgesi siyah gergi tavan ürünlerini gecenin pırıltılı yıldızlarını evinize taşıyabilirsiniz! Sanılanın aksine siyah tavan mekanınızda basık hissi yaratmak yerine, sahip olduğu yansıtma özelliği ile mekanlarınıza derinlik ve hacim kazandırıyor.

Çocuğunuzun en sevdiği çizgi film karakterleri artık onun odasında ışıldıyor! Sağlamış olduğu sağlıklı ışık değeri ve eğlenceli tasarımları çocuklarınızın evlerinde geçireceklerin zamanın yaşam kalitesini arttırın.

Bize Yazın